Τίτλος : Back office sales support(BOS)
Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/ΑΘΗΝΑ
Τελευταία Ενημέρωση : 4/12/2018 4:28:00 μμ

Εδώ και 30 χρόνια, όλοι εμείς στην Creta Farms με πάθος για τη δουλειά μας & αγάπη για την εταιρία έχουμε ένα κοινό όραμά να βοηθούμε τον κόσμο να ζει και να τρέφεται καλύτερα προσφέροντας προϊόντα υψηλής διατροφικής αξίας και απαράμιλλης νοστιμιάς. Με τον τρόπο αυτό ωθούμε την Creta Farms σε μία δυναμικά ανοδική πορεία η οποία ξεπερνά τα ελληνικά σύνορα και αισθανόμαστε υπερήφανοι που η ισχυρή παρουσία και οι συνεργασίες της στις διεθνείς αγορές, ενισχύουν το προφίλ της ελληνικής επιχειρηματικότητας παγκοσμίως.

Η CRETA FARMS μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες, με ηγετική θέση στο χώρο των αλλαντικών, αναζητά τον/την κατάλληλο/η:

Back office sales support

Ο\η κατάλληλος\η υποψήφιος θα αναλάβει:

Αρμοδιότητες:

• Την υποστήριξη της Διεύθυνσης Πωλήσεων (back office support)
• Τη διοικητική υποστήριξη και προετοιμασία reports.
• Την υποστήριξη του ενεργού πελατολογίου και του ελέγχου των συμφωνιών.
• Την ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
• Την τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα:

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης η Πτυχίο στη Διοίκηση επιχειρήσεων.
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.
• Πολύ καλή γνώση προγράμματος ERP εμπορικής διαχείρισης, σε περιβάλλον SAP
• Άριστη γνώση Η/Υ και των εφαρμογών MS Office, MS Word, MS Excel, MS Power Point.
• Προϋπηρεσία 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση.
• Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.
• Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
• Συνέπεια, οργάνωση, δυναμισμό.

Η Εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας.
• Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση.

Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.
Κάντε τώρα την αίτηση σας: http://cretafarmforms.applymycv.gr/mainsite/careers.html

Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι Άνθρωποι μας !!!
Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarms.gr/