Τίτλος : ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΚΑΘΗΜΕΝΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ(ΟΕ_01)
Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
Τελευταία Ενημέρωση : 6/8/2018 12:15:00 μμ

Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των τροφίμων, ζητά να προσλάβει έναν οδηγό επικαθήμενου φορτηγού.

Οδηγός επικαθήμενου φορτηγού,
Άστρος Κυνουρίας (Κωδ. Θέσης OE_01)

Περιγραφή θέσης:

Μεταφορά ευπαθών προϊόντων από το Άστρος Κυνουρίας προς Αθήνα & Ρέθυμνο με επικαθήμενου ψυκτικό θάλαμο.

Απαραίτητα Προσόντα :

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 2-3 έτη σε χειρισμό επικαθήμενου φορτηγού ευπαθών προϊόντων.
• Δίπλωμα Ε’ κατηγορίας
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
• Ομαδικό πνεύμα λειτουργίας
• Πρόθυμος/ Συνεργάσιμος/Εργατικός
• Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
• Υπευθυνότητα – επαγγελματισμός
• Δυνατότητα ταξιδιών εσωτερικού και διανυκτέρευσης εκτός έδρας.

Η Εταιρεία προσφέρει:

• Σύγχρονο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
• Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης σύμφωνα με ολοκληρωμένο σύστημα αξιολόγησης

Κάντε τώρα την αίτηση σας: : http://cretafarmforms.applymycv.gr/

Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι Άνθρωποι μας !!!

Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarm.gr/