Τίτλος : AREA SALES MANAGER - ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ASM01)(ASM01)
Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Τελευταία Ενημέρωση : 23/4/2018 11:40:00 πμ

Εδώ και 30 χρόνια, όλοι εμείς στην Creta Farms με πάθος για τη δουλειά μας & αγάπη για την εταιρία έχουμε ένα κοινό όραμά να βοηθούμε τον κόσμο να ζει και να τρέφεται καλύτερα προσφέροντας προϊόντα υψηλής διατροφικής αξίας και απαράμιλλης νοστιμιάς. Με τον τρόπο αυτό ωθούμε την Creta Farms σε μία δυναμικά ανοδική πορεία η οποία ξεπερνά τα ελληνικά σύνορα και αισθανόμαστε υπερήφανοι που η ισχυρή παρουσία και οι συνεργασίες της στις διεθνείς αγορές, ενισχύουν το προφίλ της ελληνικής επιχειρηματικότητας παγκοσμίως.

Η CRETA FARMS μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες, με ηγετική θέση στο χώρο των αλλαντικών, θέλοντας να ενισχύσει την ομάδα πωλήσεων, αναζητά να προσλάβει τον/την κατάλληλο/η:

Area Sales Manager Δυτικής Ελλάδας (CODE: ASM01), με έδρα Ιωάννινα ή Άρτα

Κύριες αρμοδιότητες:

 Απαραίτητα Προσόντα

 Η Εταιρεία προσφέρει:

Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων: 20/05/2018

Κάντε τώρα την αίτηση σας: http://cretafarmforms.applymycv.gr/mainsite/careers.html

 Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι Άνθρωποι μας !!!

Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarms.gr/