Τίτλος : Προϊστάμενος Ποιοτικού Ελέγχου(ΠΕ_011017)
Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/ΡΕΘΥΜΝΟ
Τελευταία Ενημέρωση : 16/5/2018 3:48:00 μμ

Εδώ και 30 χρόνια, όλοι εμείς στην Creta Farms με πάθος για τη δουλειά μας & αγάπη για την εταιρία έχουμε ένα κοινό όραμα να βοηθούμε τον κόσμο να ζει και να τρέφεται καλύτερα, προσφέροντας προϊόντα υψηλής διατροφικής αξίας και απαράμιλλης νοστιμιάς. Με τον τρόπο αυτό ωθούμε την Creta Farms σε μία δυναμικά ανοδική πορεία, που ξεπερνά τα ελληνικά σύνορα και αισθανόμαστε υπερήφανοι που η ισχυρή παρουσία και οι συνεργασίες της στις διεθνείς αγορές, ενισχύουν το προφίλ της ελληνικής επιχειρηματικότητας παγκοσμίως.

Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των αλλαντικών, ζητά να προσλάβει:

Προϊστάμενο Ποιοτικού Ελέγχου, με έδρα το Ρέθυμνο (Κωδ. Θέσης ΠΕ_011017)

Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή του εργοστασίου και o Προϊστάμενος Ποιοτικού Ελέγχου έχει σκοπό να φροντίζει ώστε να τηρούνται οι προδιαγραφές των συστημάτων, των διαδικασιών και των δεσμεύσεων της εταιρείας σε όλα τα στάδια της βιομηχανικής αλυσίδας.

Βασικές αρμοδιότητες:

Απαραίτητα προσόντα:

Η εταιρεία προσφέρει:

Προϋπόθεση : Δυνατότητα μετεγκατάστασης στο Ρέθυμνο

Προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων: 31/05/2018

Κάντε τώρα την αίτηση σας:  http://cretafarmforms.applymycv.gr/mainsite/careers.html

Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι Άνθρωποι μας !!!

Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarms.gr/