Τίτλος : Τεχνίτης Γύρου Ρεθύμνου(GYR_RET082017)
Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/ΡΕΘΥΜΝΟ
Τελευταία Ενημέρωση : 10/9/2017 2:31:00 μμ

Εδώ και 30 χρόνια, όλοι εμείς στην Creta Farms με πάθος για τη δουλειά μας & αγάπη για την εταιρία έχουμε ένα κοινό όραμα να βοηθούμε τον κόσμο να ζει και να τρέφεται καλύτερα προσφέροντας προϊόντα υψηλής διατροφικής αξίας και απαράμιλλης νοστιμιάς. Με τον τρόπο αυτό ωθούμε την Creta Farms σε μία δυναμικά ανοδική πορεία η οποία ξεπερνά τα ελληνικά σύνορα και αισθανόμαστε υπερήφανοι που η ισχυρή παρουσία και οι συνεργασίες της στις διεθνείς αγορές, ενισχύουν το προφίλ της ελληνικής επιχειρηματικότητας παγκοσμίως.

Η Creta Farms μία από τις δυναμικότερες Εταιρείες στο χώρο των αλλαντικών, ζητά να να προσλάβει:

Τεχνίτες Γύρου (GYR_RET082017),  στις εγκαταστάσεις μας στο Ρέθυμνο

Κύριες αρμοδιότητες:

Απαραίτητα Προσόντα:

Προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων: 04/10/2017

Εάν είστε τεχνίτης με μεράκι, μαεστρία και αγάπη για την ιδιαίτερη τέχνη παρασκευής εκλεκτού γύρου και θέλετε και εσείς να γίνετε μέλος της Ομάδας μας και της Καινοτομίας μας, κάντε τώρα την αίτηση σας: http://cretafarmforms.applymycv.gr/mainsite/careers.html ή στείλτε μας το βιογραφικό σας μέσω Fax στο 28310-86751.

Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι Άνθρωποι μας !!!
Επισκεφτείτε μας: http://www.cretafarms.gr/